ד"ר ג'ימס לוי , פסיכולוג קליני , מסביר איך נפטרים מהרגשת הדיכאון

איך נפטרים מהרגשת הדיכאון וחוזרים לחיים רגילים ?

שלום לך דוקטור, החיים שלי פשוט אפורים. אני בדיכאון מעל לשנתיים כבר, הרגשה שמלווה אותי במשך כל היום ולא מפסיקה. ניסיתי טיפול פסיכולוגי שלא עזר, נאמר לי שזה סתם דכדוך אבל אני חושב שזה מעבר. אני הולך כל יום עם רצון להתאבד , לחדול מלהתקיים פשוט!
תעזור בבקשה, תן לי טיפ או משהו שיגרום לי לשכוח מהדיכאון הזה ולחזור לחיים רגילים.

אינני מבין למה עדיין אתה "מרשה ומאפשר" למחשבות השליליות האלה וההרסניות לשבש את החיים שלך. כנראה שעדיין לא החלטת להפסיק עם המחול שדים הזה. סביר להניח שיש לך צורך לא מודע ללסבול ולהרגיש קורבן ולהרוס את חייך. כל עוד אתה לא מחליט לקחת החלטה אמיתית ואחראית בלשנות את צורת חייך. זה לא דבר קל, זה תהליך שלוקח זמן וחייב להיות מלווה בעזרה מקצועית. הצורך לשינוי הוא גורם הכרחי בכל התפתחות על מנת להוביל אותך למקום שתוכל לחיות בו עם יותר הרמוניה וקבלת מציאות. במקום להשתמש במנגנון של שינוי, אתה משתמש במנגנון של בריחה.

אני אוסיף שרצוי בשלב ראשון לבדוק את מערכת הסיפוקים, ההנעות והרצונות שלך על מנת להיחלץ מהתסכולים והקונפליקטים שמראים לך (לאור הניסיונות הכושלים שלך או חוסר המודעות) את החוסר יכולת בלשנות את המציאות הרגשית אשר אתה נמצא בה כל כך הרבה זמן.


האתר מכיל מידע כללי ואיננו מהווה תחליף או מתיימר להחליף טיפול פסיכולוגי אישי מקצועי. בעת הצורך, מומלץ לפנות לקבלת טיפול או ייעוץ מקצועי

פותח ע״י GALEVY פיתוח אתרי אינטרנט